کاتالوگ محصولات

از مهمترین امتیازهای سامانه مابفا، یکپارچگی آن  می باشد و این بدین معنی است که تمامی زیر سیستم های مرکز تماس، 122، حوادث آب و فاضلاب، شبکه آب، شبکه فاضلاب و GIS همگی در یک نرم افزار و کاملا مرتبط با هم ایجاد شده اند و به دلیل طراحی ماژولار نرم افزار قابلیت راه اندازی به صورت انتخابی برای کاربر را نیز دارا می باشد.

سامانه مدیریت آب و فاضلابدانلود کاتالوگ

فناوری  Call Centerيک مرکز تماس چند رسانه ای برای پشتيبانی سازمانها از مشترکين و تماس گيرنده ها و استفاده از سيستمهای نوين روابط عمومی است. مرکز ارتباطات  IP Call Center اندیشه امکان مسيريابی هوشمند کليه تماسها، يکپارچگی با شبکه و ايستگاه های کاری و مديريت کاربران به صورت چند رسانه ای را فراهم می کند. با استفاده از اين سيستم در کنار سيستم تلفنی IP، امکان داشتن يک سيستم توزيع شده مرکز ارتباطات (Distributed Call Center) برای سرويسهای الکترونيکی را خواهيم داشت.

سامانه مدیریت تماسدانلود کاتالوگ

سامانه مدیریت حفاری اندیشه، یک سیستم جامع جهت انجام کلیه امور مرتبط با صدور و کنترل و نظارت بر مجوزهای حفاری شهرداری می باشد.این سامانه از دو نرم افزار وب و نرم افزار موبایل تشکیل شده است. در نرم افزار وب که یک نرم افزار Web GIS می باشد، کلیه مراحل مرتبط با صدور مجوز شامل ثبت درخواست، برآورد هزینه ها، صدور فیش در آمد، ثبت فیش درآمد، نظارت و کنترل بر مجوز، صدور مجوز و ثبت صورت جلسه تحویل نوار حفاری ،ثبت و مدیریت می شود و علاوه بر آن آمار و گزارش های متنوعی در اختیار کارشناسان و مدیران قرار می گیرد.

سامانه مدیریت حفاری اندیشهدانلود کاتالوگ

امروزه با افزايش تراكم شهرها و حجم زياد وسايل نقليه و ازدياد جمعيت، مسئله خدمات شهري به حساسيت بيشتري نياز دارد كه از نظر ايمني، اطلاع رساني و خدماتي در زمان وقوع حادثه حائز اهميت است. در زمان وقوع حوادث خصوصا حوادث غيرمترقبه آمار و اطلاعات كافي از توانايي و سازي تجهيزات و به روز نگاه داشتن پرسنل مي تواند كمك شاياني در مقابله با بعضي از حوادث ناخواسته داشته باشد.

سیستم آتش نشانی اندیشهدانلود کاتالوگ

این سیستم بر روی موبایل کاربرانی که وظیفه اعلام حوادث را بر عهده دارند نصب می شود

و …

سامانه خوادث راهدانلود کاتالوگ