خانه / اطلاعات جغرافیایی(GIS) / استفاده از پی سپار در حوزه تاکسیرانی

استفاده از پی سپار در حوزه تاکسیرانی

343 بازدید

پی سپار یکی از محصولات شرکت رایان اندیشه نصر در حوزه مدیریت سفرها می باشد. شرکت های تاکسیرانی با استفاده از پی سپار  توانایی سودآوری خود را بهبود بخشند. در این مقاله شما را با فواید این سامانه برای شرکت های تاکسیرانی آشنا خواهیم کرد.

پی سپار، یکی از سامانه های هوشمند خودرویی شرکت رایان اندیشه نصر می باشد که مدیریت کلیه خدمات خودرویی اداری، نقلیه و پسماند سازمان ها، ادارات و موسسات مختلف را بر بستر وب و موبایل قابل مدیریت می سازد. سامانه پی سپار همچنین، با کاهش هزینه های سرویس حمل و نقل اداری، استفاده بهینه از خودروهای موجود، تولید گزارش های دقیق از خدمات خودروها شامل مسافت طی شده، مدت کارکرد، مدت توقف، تعداد سرویس انجام پذیرفته به تفکیک راننده، مسافر، بخش، اداره و … را نیز امکان پذیر کرده است. این سامانه بر بستر GIS پیاده سازی شده  و از دو نرم افزار وب و موبایل راننده تشکیل شده است. نسخه وب سامانه، خدمات اتوماسیون درخواست سرویس، اختصاص سرویس و ارائه گزارش ها را بر عهده دارد نسخه موبایل سامانه بر روی موبایل راننده نصب می‌گردد و مدیریت گزارش سرویس به راننده، اعلام آمادگی برای سرویس دهی توسط راننده با مرکز، ثبت گزارش رسیدن به محل، آدرس یابی مسیر و نیز ثبت نظر سنجی کیفی ارائه خدمات راننده توسط مسافر یا کارمندان را بر عهده دارد. با استفاده از پی سپار می توانید لیست خودروهایی که سرعت مجاز را رعایت نکرده اند و یا رانندگانی که زودتر از زمان مقرر به مبدا رسیده اند را شناسایی کنید.

چگونه از سامانه پی سپار در حوزه تاکسیرانی بهره ببریم

با در اختیار گذاشتن اپلیکیشن مسافر پی سپار برای عموم، مردم می توانند در یک سیستم نظام مند از تاکسی ها استفاده کنند. همچنین رانندگان تاکسی سازمان مربوطه با نصب اپلیکیشن موبایل راننده پی سپار، به راحتی و در کمترین زمان مسافران خود را پیدا کنند.

مزایای سامانه پی سپار برای تاکسیرانی

  • نظارت بر کارمندان از راه دور
  • جلوگیری از انتظار غیر ضروری مسافران با استفاده از تخمین مدت زمان رسیدن تاکسی به مبدا
  • انتخاب خودروهایی که در طی روز سفر کمتری داشته اند.
  • مسیرهای متناوب راننده را برای کاهش تأخیر به کارکنان بدهید
  • ذخیره موقعیت جغرافیایی خودرو و نمایش مسیر سفر آن با استفاده از اطلاعاتی که اپلیکیشن راننده ارسال می کند.

چگونه پی سپار به سودآوری سازمان شما کمک می کند؟ پاسخ به این سوال بسایر ساده است، با افزایش بهره وری می توان  به رود رشد شرکت های نرم افزاری کمک نمود.

۳۴۳ بازدید

همچنین ببینید

جی پی اس تلتونیکا

جی پی اس تلتونیکا FMB125

بنظر من قبل از تعریف و تمجید و توضیح در مورد هر دستگاهی صحیح تر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *