خانه / اطلاعات جغرافیایی(GIS) / مزایای سامانه ردیاب خودرو

مزایای سامانه ردیاب خودرو

358 بازدید

ردیابی وسایل نقلیه اصلی ترین کاربرد سامانه ردیاب خودرو برای سازمان ها می باشد. اما این سامانه امکانات دیگری هم دارد که به بهبود روند مدیریت خودروها، تعمیر و نگهداری و سوخت رسانی کمک زیادی کرده است. این سامانه با گزارش های جامع و امکاناتی که دارد، مدیران بسیاری از شرکت ها را بر آن داشته تا نرم افزارهای ردیاب خودرو و پی سپار شرکت رایان اندیشه نصر را برای سازمان خود راه اندازی کنند.

صرفه جویی در هزینه ها

سیستم ردیابی خودرو می تواند مدیریت  مالی کاملی بر روند حمل و نقل داشته باشد. به طور مثال می توان کرایه حمل و نقل را براساس محدوده جغرافیایی مشخص نمود و یا کوتاه ترین مسیر رسیدن به مقصد را برای راننده مشخص کرد تا مصرف سوخت نیز بهینه شود.

ایمنی رانندگان و کامیون ها

با توجه به نوع سیستم های ردیابی وسایل نقلیه می توان ایمنی رانندگان و خودروهای آنها را بالا برد. با استفاده از سامانه ردیاب خودرو می توان تصادفات ترافیکی را کاهش داد و همچنین از هر گونه مشکل در راه، ترافیک و یا تصادف به خاطر بسته بودن جاده ها به دلیل ساخت و ساز در جاده ها جلوگیری کرد.

خدمات بهتر به مشتریان

تمام اطلاعات به دست آمده از نرم افزار ردیاب خودرو می تواند منجر به مدیریت بهتر تمام فرآیندهای کسب و کار شود. اطلاعات به دست آمده از سامانه ردیاب خودرو می تواند شامل دیدن مسیر، توقف، زمان بیکاری و یا حتی حضور غییاب باشد.

مدیریت کارکنان

سامانه ردیاب خودرو با توجه به اطلاعات به دست آمده از سامانه می تواند به بهبود مدیریت سوخت و نظارت بر رفتار راننده ها کمک کند. از طریق نظارت بر رفتارهای رانندگان مانند مکان و زمان توقف وسیله و مسیرهایی که به آن سفر کرده است می توان نظارت کاملی بر رفتار رانندگان داشت.

مدیریت زمان

مدیریت زمان یکی از مهمترین ویژگی های سامانه ردیاب خودرو می باشد. صرفه جویی در زمان از طریق مدیریت بهتر کارمندان، مدیریت سوخت، نظارت بر رفتار راننده، ردیابی مسیرها، گزارش ها و تجزیه و تحلیل های آماری بدست می آید.

پیشگیری از سرقت به وسیله ردیاب خودرو

از جمله ویژگی های رایج سیستم های ردیابی خودرو، پیشگیری از سرقت می باشد. این ویژگی هر زمان که یک رفتار مشکوک رخ می دهد هشدارها و اعلانات را ارسال خواهد با عکس العمل سریع نسب به این هشدارها ممکن است بتوانید از سرقت خودرو نیز جلوگیری کنید. این ویژگی همچنین می تواند از هزینه های بیش از حد به دست آوردن وسیله نقلیه جدید نیز جلوگیری کند.

۳۵۸ بازدید

همچنین ببینید

جی پی اس تلتونیکا

جی پی اس تلتونیکا FMB125

بنظر من قبل از تعریف و تمجید و توضیح در مورد هر دستگاهی صحیح تر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *