خانه / ارتباط مردمی / ردیاب بلوتوثی چیست و چه کاربردی دارد؟

ردیاب بلوتوثی چیست و چه کاربردی دارد؟

ردیاب بلوتوثی چیست و چه کاربردی دارد؟

ردیاب بلوتوثی

یکی از سخت ترین تجربه ها در زندگی هر کس مفهومی به نام گم کردن است. همه ما حداقل یک بار تجربه گم کردن کیف دستی، ابزار و وسایل مهم خود را داریم. این اتفاق باعث می شود از آن به بعد همیشه دغدغه از دست دادن آن‌ها را داشته باشیم. مثلا ممکن است به ناچار اتومبیل خود را در فضایی پارک کنید و به دلایلی مانند جای پارک نامناسب در محله ناامن دائما اضطراب سالم ماندن آن را داشته باشید. فناوری های جدید در دنیا این دغدغه شما را شناخته اند و محصولی را به بازار ارائه کرده اند که شما را از این دغدغه تا حد زیادی رها می‌کند. ردیاب بلوتوثی این محصول پرکاربرد و محبوب است که در این مقاله از جی پی اس خودرو با آن آشنا خواهید شد.

ردیاب بلوتوثی، یک نگهبان شبانه روزی

برای اینکه ارزش این وسیله محبوب و کاربردی را بدانید بهتر است ابتدا با مفهوم ردیاب بلوتوثی آشنا شوید. ردیاب بلوثی یک وسیله چند سانتی متری است که شاید در نگاه اول چندان مهم به نظر نیاید. این وسیله می‌تواند با هماهنگ شدن با تلفن همراه و با تکیه بر دو تکنولوژی ارتباطی GSM و GPRS به سادگی شما را از محل مورد نظر باخبر می‌کند. برای مثال جی پی اس ماشین یکی از انواع ردیاب بلوتوثی است که به وسیله امواج ماهواره ای اطلاعاتی از مکان خودرو به دست می‌آورد و با این امواج شما را از طریق تلفن همراه با خبر می‌کند. ارزش این وسیله کوچک که این است که کار شما را در نگهداری راحت‌تر می‌کند و دغدغه از دست دادن را از شما می‌گیرد.

کاربردهای تنوع ردیاب بلوتوثی

چرا باید ردیاب بلوتوثی بخرید؟
اغلب آدم ها تصور می کنند که ردیاب بلوتوثی فقط برای اتومبیل مناسب است. اما بهتر است بدانید امروزه این وسیله کوچک و شگفت انگیز در اندازه‌ ها و شکل های مختلفی به بازار عرضه شده تا خیال شما را راحت کند. این ردیاب مناسب ردیابی حیوانات خانگی، کیف و لوازم شخصی مهم، ردیابی اشخاص و وسایل نقلیه ای مثل دوچرخه و موتورسیکلت نیز است. چی پی اس بلوتوث با ردیابی ماهواره ای امکان گم و یا دزدیده شدن لوازم را تا حد زیادی پایین می‌آورد.

جی پی اس بلوتوث برای چه کسانی مناسب است؟

جی پی اس بلوتوث یک وسیله کاربردی است. به همین دلیل نمی‌توان گفت که فقط مناسب عده‌ای از افراد است. اما اگر در یکی از دسته‌های زیر هستید، خرید این وسیله را یک روز هم عقب نیندازید.

استفاده کاربردی از جی پی اس bluetooth در خانه


اگر منزل یا محل کار شما در منطقه ای شلوغ و با امنیت پایی ‌تری قرار دارد و محل امنی برای پارک خودرو ندارید، جی پی اس بلوتوث وسیله مورد نیاز شما است. با اضطراب همیشگی محل پارک خودرو نمی‌توان ساعت‌ها با آسودگی ذهن مشغول کار بود و یا در خانه به زندگی معمولی ادامه داد. بنابراین نصب بهترین دزدگیر و ردیاب ماهواره ای خودرو می‌تواند خیال شما را درباره محل خودرو راحت کند.

ادامه دارد….

همچنین ببینید

GPS چگونه کار می کند؟

اصل کلی در مورد GPS مقیاس مسافت (یا دامنه) بین ماهواره ها و دریافت کننده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *