خانه / ارتباط مردمی / سیستم 194 در اداره گاز تهران

سیستم 194 در اداره گاز تهران

سیستم 194 در اداره گاز تهران

پاسخ به سوالات شهروندان و مشترکین شرکت گاز همواره دغدغه این شرکت بوده است. از آنجایی که رعایت نکردن مسائل ایمنی در حوزه گاز صدمات مالی و جانی جبران ناپذیری بر جای می گذارد.

فقدان یک واحد پاسخگویی به سوالات و امداد به همشهریان و مشترکین شرکت گاز در شرایط اضطراری، مسولین را بر آن داشت تا با راه اندازی یک سامانه سراسری و جامع موسوم به “سامانه امداد و پیام 194″، روند خدمات رسانی به مردم را سریعتر و آسانتر انجام دهند. از این رو بر آن شدیم تاشما را با نحوه کار این سامانه بیش از پیش آشنا کنیم.

مرکز پیام و امداد 194 پل ارتباطی مردم با شرکت گاز است که با پاسخگویی به سوالات و مشکلات مردم در حال خدمت رسانی به آنان میباشد. نحوه پاسخگویی بدین صورت است که هر فردی طی تماس با این مرکز، بر اساس ضرورت و نوع سوال و مشکل خود در کمترین زمان و بهترین صورت ممکن راهنمایی می شود.
برخی مشکلات و سوالات با راهنمایی اپراتور مستقر در مرکز به صورت شفاهی پاسخ داده می شود، اما در بعضی موارد نیاز به اعزام نیروهای امدادی در محل حادثه است که در این صورت، اپراتور سامانه 194 ابتدا اطلاعات و آدرس کامل مشترک را اخذ و در سیستم ثبت کرده، سپس به صورت آنلاین اطلاعات کامل مشترک به اداره گازه مربوط به محل حادثه ارسال می شود که به دنبال آن نیروهای امدادی مستقر در آن مرکز با حضور سریع در محل حادثه اقدام به امدادرسانی یا برطرف کردن مشکل می کنند.
سامانه 194 با بهره گیری از نیروهای امداد موتورسوار، باتوجه به ترافیک موجود در سطح تهران، زمان امدادرسانی را به حداقل ممکن رسانده است که این اقدام احتمال بروز خطرات را به طور چشمگیری کاهش می دهد.

برای اطلاع از شرایط حاکم در محل حادثه در کوتاهترین زمان ممکن، تمام موتورهای امدادی مجهز به سیستم موقعیت یاب آنلاین(GPS) می باشند که تمام فعالیتهای آنها از طریق مرکز پیام 194، رصد و گزارش کار آنها بصورت آنلاین در سیستم ثبت میگردد.
اپراتورهای مستقر در سامانه امداد پیام 194 در تمام ساعات شبانه روز به صورت تمام وقت آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات مردم هستند. سیستم تلفنی این مرکز، مجهز به ثبت تمامی مکالمات شهروندان است که این امکان باعث می شود در صورت نارضایتی افراد از نحوه پاسخگویی اپراتور، مراتب فقط توسط مسول مربوطه بازبینی و نسبت به رفع مشکل اقدام شود .درضمن دسترسی به این مکالمات، کاملا محرمانه وفقط با اجازه مدیران ارشد انجام می شود.

همچنین ببینید

GPS چگونه کار می کند؟

اصل کلی در مورد GPS مقیاس مسافت (یا دامنه) بین ماهواره ها و دریافت کننده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *