خانه / ارتباط مردمی / مزیت پیک موتوری آنلاین تهران برای کسب و کارها

مزیت پیک موتوری آنلاین تهران برای کسب و کارها

یکی از نیازهای اساسی کسب و کارهای آنلاین، داشتن یک سرویس مناسب برای ارسال کالا به مشتریان است. رستوران، فروشگاه آنلاین لباس و حتی اداره‌های دولتی! تمام آنها چندین بسته‌ و نامه دارند که باید در طول روز ارسال شوند. این کسب و کارها معمولا از دو روش برای ارسال کالاهای خود استفاده می‌کنند:
• استخدام پیک موتوری ثابت
• استفاده از پیک موتوری آنلاین
البته ارسال کالا فقط محدود به پیک موتوری نمی‌شود. بسیاری از کسب و کارها با سواری و وانت بار محصولات خود را ارسال می‌کنند. اما من برای شما پیک موتوری ثابت و پیک موتوری آنلاین را مقایسه می‌کنم تا کاملا متوجه اصل مطلب بشوید.

چرا پیک موتوری آنلاین از پیک موتوری ثابت بهتر است ؟

حقیقت این است که هر کدام مزیت‌های خودش را دارد. اما چیزی که در سال‌های اخیر کاملا مشخص بوده، آمار هجوم کسب و کارها به سمت پیک موتوری‌های آنلاین است. بیشتر کسب و کارها برای کاهش هزینه‌ ارسال کالا با شرکت‌های ارائه کننده خدمات ارسال آنلاین قرارداد می‌بندند و کارهای ارسال خودشان را برون‌سپاری می‌کنند. اما کاهش هزینه تنها مزیت پیک موتوری آنلاین نیست! من ویژگی‌های پیک موتوری ثابت و پیک موتوری آنلاین را به شما می‌گویم اما تصمیم‌گیری را بر عهده شما می‌گذارم!

۱) هزینه پایین پیک موتوری آنلاین

شاید تصور کنید استخدام پیک موتوری ثابت برای ارسال کالا بصرفه‌تر است و اینطوری پیک موتوری هم همیشه کنار دستتان است! ممکن است پیک موتوری ثابت همیشه کنار شما باشد، اما بگذارید به شما بگویم که حذف کردن هزینه‌های اضافی که برای یک پیک موتوری ثابت می‌پردازید تا چه اندازه در هزینه‌های کسب و کار شما تاثیر دارد!

حذف حقوق ماهانه:

حقوق ماهیانه یک پیک موتوری ثابت معمولا چیزی حدود ۳ میلیون تومان است. حتی اگر پیک شما در یک ماه فقط یک بسته جابجا کند، شما موظف هستید حقوق او را کامل بپردازید. اما پیک موتوری آنلاین تنها به اندازه جابجایی بسته شما هزینه دریافت می‌کند و شما مجبور نیستید برای ساعات بیکاری پیک موتوری هزینه‌ کنید.

حذف هزینه بیمه:

شما باید برای پیک موتوری ثابت ماهانه حدود ۳۰۰ هزار تومان حق بیمه بپردازید. با استفاده از پیک موتوری آنلاین می‌توانید هزینه بیمه را ذخیره کرده و خرج تبلیغات کنید تا مشتریان بیشتری بدست بیاورید. در ماه ۳۰۰ هزار تومان اصلا مبلغ کمی نیست!

حذف هزینه سنوات:

با استفاده از سرویس ارسال آنلاین، هزینه سنوات برای شما کاملا حذف می‌شود! با استخدام یک نیروی ثابت پیک موتوری، شما باید تا در پایان سال مثلا مبلغ ۳ میلیون تومان را به عنوان سنوات بپردازید. تصور کنید در ماه اسفند که بازار در اوج فعالیت قرار دارد، شما می‌توانید این مبلغ را پیش خودتان نگه داشته و خرج مسائل ضروری کنید.

حذف هزینه‌های درمانی:

اگر پیک موتوری خودتان را بیمه نکرده باشید، دعا کنید که خدا به شما رحم کند! در صورتی که پیک موتوری شما تصادف کند و خدای ناکرده آسیبی ببیند، وزارت کار شما را رها نخواهد کرد و شما باید تمام هزینه‌های درمانی او را از جیبتان بپردازید. گرفتاری‌های قانونی بیمه و جریمه سنگین شما هم جای خود دارد.

۲) سرعت بالای پیک موتوری آنلاین

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های پیک موتوری آنلاین سرعت بالای ارسال کالا است. با استفاده از سرویس ارسال آنلاین می‌توانید هر تعداد پیک موتوری که نیاز دارید در اختیار داشته باشید و برای هر کدام چندین مقصد تعیین کنید. در این حالت با ثبت یک درخواست، چندین کالا در باکس پیک پی سپار جا می‌گیرد و او مقصد به مقصد آنها را به مشتریان مختلف تحویل می‌دهد. اگر مشتری پی سپار شوید، درخواست‌های شما نسبت به تمام درخواست‌های دیگر الویت دارد و خیلی زودتر توسط سفیران پی سپار پذیرفته می‌شود!

همچنین ببینید

GPS چگونه کار می کند؟

اصل کلی در مورد GPS مقیاس مسافت (یا دامنه) بین ماهواره ها و دریافت کننده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *