رایان اندیشه نصرمحصولات

محصولات رایان اندیشه
سامانه فرم ساز ماهر
نرم افزار فرم ساز موبایل (ماهر)
سامانه ماهر اولین و جامعترین نرم افزار فرم ساز موبایل می باشد. از طریق ماهر می توان هر گونه فرمی را در نسخه وب ایجاد و سپس این فرم را در نسخه موبایل بارگزاری و سپس به صورت Online و یا Offline اقدام به جمع آوری اطلاعات و یا بروزرسانی اطلاعات نمایید. ماهر یک Web GIS و موبایل GIS می باشد و دربرگیرنده فرم ساز – گزارش ساز – گردش کار می باشد و...
نرم افزار امداد و حوادث گاز (۱۹۴)
نرم افزار امداد و حوادث گاز (۱۹۴)
نرم افزار امداد و حوادث گاز متشکل از 12 زیر سیستم می باشد. زیر سیستم‌های این سامانه عبارتند از : مرکز تماس - امداد و حوادث گاز - مدیریت ناوگان و رهگیری خودروها- نسخه موبایل سازمانی امداد و حوادث - نسخه موبایل مشترکین گاز - صندوق صوتی - اعلام بدهی - پرداخت تلفنی قبوض - ثبت رقم کنتور
نرم افزار 137
سامانه ارتباط مردمی شهرداری (۱۳۷)
در راستای افزایش راندمان مرکز تماس، در سامانه ارتباط مردمی شهرداری (137) می توان موضوع‌های مختلف را تعریف و فایل صدایی متناسب با آن تعریف نمود و در زمان مناسب، اپراتور با انتخاب آن موضوع، سامانه فایل صدا را برای شهروند پخش و در انتها تماس را قطع نماید تا از این طریق اپراتور بتواند پاسخگوی سایر شهروندان باشد.
نرم افزار 122
سامانه ارتباط مردمی و حوادث آب و فاضلاب
شرکت رایان اندیشه نصر در رویکردی نوین با بکار بستن دانش فناوری اطلاعات و سیستم های مخابراتی و با بهره‌گیری از توان متخصصان داخلی و مجرب در مدیریت شهری و استفاده از تجربه 14 ساله خود در امر تولید سامانه های ارتباط مردمی، سامانه های مرکز تماس و سامانه های اطلاعات جغرافیایی، و پس از راه اندازی نسخه ویندوز سامانه 122 برای 38 شهر کشور، سامانه ای را ایجاد نمود که به انجام سریع ودقیق امور آب و فاضلاب با نظر مستقیم و مشارکت فعال مشترکین می پردازد.
سامانه اطلاعات بازار املاک ایران
سامانه اطلاعات بازار املاک ایران
در راستای شفاف سازی اطلاعات و جلوگیری از تضییع حق شهروندان و رشد کاذب قیمت املاک، وزارت راه و شهرسازی و شرکت رایان اندیشه نصر سامانه اطلاع رسانی قیمت فروش و اجاره املاک کشور را راه اندازی نمودند. در این سامانه اطلاعات دقیق و مستند فروش و اجاره املاک شهرهای مهم کشور برای عموم ارائه می گردد.
بوم یار
سامانه یکپارچه مدیریت شهری (بوم‌یار)
وجود یک کانال ارتباطی فی مابین شهروند‌ان و دستگاه‌های امداد و خدمات‌رسان، تنها راهکار افزایش سرعت، کاهش خطا و کاهش هزینه های اتفاقات و وقایع می باشد. اما تحقق این خواسته با توجه به عدم یکپارچگی مدیریت شهری، در حال حاضر ممکن نمی باشد. لذا تنها راهکار، استفاده از فناوری اطلاعات و تلفن های هوشمند می باشد. سامانه بوم یار، اولین و جامعترین سامانه موبایل خدمات شهروندی کشور می باشد
سامانه مدیریت معابر اندیشه (سما)
سامانه مدیریت معابر اندیشه (سما)
سامانه مديريت معابر اندیشه یک سيستم اطلاعاتي – تحليلي – تكاملي است، كه اطلاعات آن بايد بطور مستمر با يك برنامه‌اي كه بر اساس علوم و فنون نوين مهندسي ، فن آوري‌ها و تحولات اقتصادي تنظيم گرديده است بررسي و بهنگام شود تا امكان سنجي اقتصادي و استراتژي مهندسي انتخاب شده براي ترميم، بهسازي، حفظ ونگهداري روسازي معابر بهينه و بهنگام باشد.
مدیریت ناوگان اندیشه
سامانه مدیریت ناوگان اندیشه
نسخه اول سامانه مدیریت ناوگان اندیشه در سال 1384 برای استفاده در ماشین های آتش نشانی تولید شد در آن زمان از بستر رادیویی برای انتقال اطلاعات موقعیت ماشین ها استفاده می شد. این روند هم زمان با رشد تکنولوژی و توسعه شبکه تلفن همراه در این سامانه ادامه پیدا کرد و هم اکنون نسخه 9 این سامانه راه اندازی شده است که یکی از پیشرفته ترین سامانه های ردیاب کشور بوده و مجموعه های مهم دولتی و خصوصی و شخصی کشور از آن بهمره مند می باشند.
مرکز تماس اندیشه
مرکز تماس اندیشه
فناوری Contact Centerيک مرکز تماس چند رسانه ای برای پشتيبانی سازمانها از مشترکين و تماس گيرنده‌ها و استفاده از سيستمهای نوين روابط عمومی است. مرکز ارتباطات IP Contact Center اندیشه امکان مسيريابی هوشمند کليه تماسها، يکپارچگی با شبکه و ايستگاه های کاری و مديريت کاربران بصورت مولتی مديا را فراهم می کند. با استفاده از اين سيستم در کنار سيستم تلفنی IP، امکان داشتن يک سيستم توزيع شده مرکز ارتباطات Distributed Contact Center برای سرويسهای الکترونيکی را خواهيم داشت.
سامانه اطلاعات جغرافیایی مدیریت شهری اندیشه (مشا)
سامانه اطلاعات جغرافیایی مدیریت شهری اندیشه
سامانه مشا، ابزاری است جهت مکانیزاسیون فرایندهای اجرایی بر پایه موبایل GIS و وب GIS
سامانه مدیریت نگهداشت شهر (مَنِش)
سامانه مدیریت نگهداشت شهر (مَنِش)
نرم افزار منش جامعترین سامانه موبایل GIS و وب GIS در خصوص مدیریت اجرایی نگهداشت شهر می باشد که برای اولین بار در کشور در شهرداری تهران راه اندازی گردیده است. این سامانه کلیه عملیاتهای مرتبط با نگهداری شهر مشتمل بر خدمات جمع آوری و تنظیف ، نگهداری فضای سبز ، نگهداری تاسیسات شهری ، نگهداری شبکه معابر را به صورت یکپارچه تحت کنترل قرار می دهد.