ردیاب شخصی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]ردیابی اشخاص

ردیاب شخصی

امروزه شاهد گسترش استفاده از تکنولوژی های مبتنی بر ماهواره و دستگاه های ردیاب هستیم. یکی …

 

ردیابی اشخاص

امروزه شاهد گسترش استفاده از تکنولوژی های مبتنی بر ماهواره و دستگاه های ردیاب هستیم. یکی از مزایای این دستگاه ها، مکانیزه کردن فرآیندهای مربوط به نیروی انسانی سازمانها است. برای مثال مجموعه ای که تعداد پرسنل فروش یا پخش زیادی دارد و نیازمند این است که میزان کارکرد، اضافه کاری و پورسانت انها را تعیین نماید و از طرفی برنامه ای برای افزایش راندمان و نظارت بر فعالیت افراد داشته باشد. با استفاده از تکنولوژی ردیابی علاوه بر کنترل عملکرد هر یک از پرسنل و افزایش آن، می توان طرح کلی برای تقسیم بندی مناطق جهت خدمت رسانی، پخش و یا معرفی بهتر محصولات را برنامه ریزی کرد.

کارفرمایان می توانند با استفاده از امکانات نظارت و مانیتورینگ نرم افزار های ردیابی، موقعیت لحظه ای کارکنان را ملاحظه نموده و در صورت نیاز برای پرسنل و یا خودروها مسیر و منطقه خاصی را مشخص و وظایف روزانه را از طریق نرم افزار به اطلاع افراد برسانند.

کاربرد دیگر دستگاه ردیاب اشخاص امکان برقراری ارتباط صوتی می باشد. نحوه طراحی این دستگاه ها به گونه ای است که در مواقع اضطراری با فشردن یک کلید، با شماره پیش فرض تماس گرفته می شود. بنابراین برای سالمندان، کودکان و افراد مبتلا به آلزایمر راه حل مناسبی خواهد بود.

 

ورود به فروشگاه ردیاب

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *