حضور شرکت رایان اندیشه نصر در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری

حضور رایان اندیشه نصر در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی


نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری از تاریخ 12 دی 1397 تا تاریخ 15 دی 1397 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد. شرکت رایان اندیشه نصر با ارائه دو نرم افزار مدیریت ناوگان (سمن) و نرم افزار حمل و نقل هوشمند اداری (پی سپار) در این نمایشگاه شرکت کرد.

در این نمایشگاه شرکت ها و ارگان های بزرگی با ارائه ماشین آلات و تجهیزات خدمات شهری، ماشین آلات و تجهیزات عمرانی، حمل و نقل و ترافیک شهری، علائم ترافیکی، خودروهای مخصوص و ماشین آلات و تجهیزات آتش نشانی، ماشین آلات پاک کننده جاده ها و ماشین آلات زمستانی، ماشین آلات و تجهیزات مربوط به پردازش و بازیافت زباله، فضای سبز، کشتارگاه ها، ماشین آلات حمل گوشت و آمایش شهر الکترونیک، خدمات، تاسیسات و عمران شهری، خانه های پیش ساخته، ساخت اماکن عمومی، زیبا سازی و مبلمان شهری، معماری، شهر سازی و نوسازی و نرم افزار و سخت افزارهای مرتبط با حوزه مدیریت ناوگان مانند gps، Rfid، نرم افزار مدیریت ناوگان و نرم افرار حمل و نقل هوشمند اداری و ده ها محصول در این نمایشگاه حضور به عمل رساندند.

نرم افزارهای ارائه شده در حوزه حمل و نقل شرکت رایان اندیشه نصر مورد توجه بسیاری از سازمان های خصوصی و دولتی شرکت کننده در نمایشگاه که در حوزه های کشتی رانی، پخش، فروشگاه های زنجیره ای و بازرگانی فعالیت داشتند، قرار گرفت. سامانه مدیریت ناوگان (سمن) در ارگان های بزرگ دولتی کشور همچون سامانه جامع مدیریت ناوگان و عملکرد ماشین آلات سازمان پسماند شهرداری تهران با بیش از 3400 خودرو و سامانه جامع مدیریت ناوگان و عملکرد ماشین آلات شرکت شهربان شهرداری تهران با بیش از 400 خودرو و ده ها شرکت دیگر راه اندازی شده است.

رویدادها

بوم یارپی سپارپی سپار اداریرایان اندیشه نصرسامانه 137سامانه ۱۹۴شرکت رایان اندیشهنرم افزار 137نرم افزار ۱۹۴نمایشگاه بین المللینمایشگاه حمل و نقلنمایشگاه خدمات شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

      برای مشاوره تماس بگیرید!